O nás

Jsme třída jako každá jiná - plná hravých smíšků, rozumbradů, stydlínů, vzdychálků i peklířů. Učíme se pomáhat si, spolupracovat a respektovat se navzájem...

Chválíme úspěchy

Chválíme Tomáše za reprezentaci školy v soutěži ve šplhu, kde získal 1. místo ve své kategorii! Gratulujeme. JD
Chválíme Natálku za úspěch ve výtvarné soutěži Naše rodina, kterou pořádala ZŠ Osecká. Ve své věkové kategorii zvítězila. Moc gratulujeme!

Mistryně ČR Czech Dance Tour

V naší škole máme moc šikovná děvčata tančící ve skupině Greatčata při SVČ v Lipníku n. B. - dvojčata Natálku a Nikolku ze 4. třídy a Natálku s Adélkou ze 3. třídy (ještě s nimi tančí i Karolínka, ale ta se zrovna vracela z Holandska a místrovství se bohužel nezúčastnila) - a zrovna těm se v sobotu 25. 5. podařilo získat v Praze v soutěži Czech Dance Tour se skladbou V zahradě 1. místo! Czech Dance Tour je taneční soutěž všech věkových kategorii a různých tanečních stylů. Holky musely absolvovat nejprve základní regionální kolo, které se konalo 14. 4. 2019 v Havířově (zde získaly 1. místo). Dále následoval postup na Mistrovství Moravy, které proběhlo 5. 5. 2019 v Prostějově (tady se umístily na 2. místě). Tímto se kvalifikovaly na Mistrovství ČR v Praze, které se konalo dne 25. 5. 2019 ve Sportovní hale Slávia. Bylo zde přihlášeno 10 nejlepších skupin z celé ČR. Po základním finálovém kole porota vybrala nejlepších 5 skupin a tyto pak musely tančit znovu. I přes velmi silnou a kvalitní konkurenci se jim pak podařilo vybojovat zlatou medaili v dětské kategorii (8-12 let) v disciplíně hobby disko. Srdečně gratulujeme.

Úspěch mladých karatistů na ME JKA

Ve dnech 25. - 26. 5. 2019 se v Kadani konalo Mistrovství Evropy karate JKA mládeže a veteránů. Soutěže se zúčastnilo přes 500 závodníků z 19 zemí. Mezi nimi i dva žáci naší školy: Sára F. z 9. třídy a třeťák Honza Z. Sára se stala vícemistryní Evropy v kategorii kata. Ve čtvrtfinálovém duelu kumite se bohužel zranila, od mistrovského titulu ji dělilo jen 0,4 bodu. Pro Honzu to byl po podzimním vítězství na Mistrovství ČR první evropský závod. Vzhledem k tomu, že trénuje teprve třetím rokem, podal také výborný výkon. V zápasu kumite skončil na 5. místě a z českých chlapců se ve své kategorii dostal nejdále. Oběma závodníkům gratulujeme k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci. JD